Cena stěhování Praha

Cena stěhování?

Stěhování po Praze i po celé České republice je nejen problematické, ale také nákladné. Je nutné vyřešit mnoho problémů, zakoupit potřebné materiály, objednat  stěhovací služby (dopravu) a najmout stěhováky. Bez zkušeností je stěhování  během přepravy může dojít k poškození majetku. Každá etapa navíc vyžaduje vysoké náklady.Konečná cena dopravy je vždy kalkulována individuálně a závisí na více faktorech.

Demontáž nábytku

Demontáž a montáž nábytku nejsou levné, ale ne vždy je možné  stěhovat  nábytek v vcelku. Úspory v této fázi mohou způsobit deformaci kusů nábytku, vést ke vzniku třísek, prasklin.  

Množství nábytku.

Náklady na přepravu komody nebo celé ložnicové sestavy se značně liší. Proto se při velmi velkorysém vybavení připravte na velké výdaje.

Typ nábytku

Zvýšená pozornost a určité dovednosti vyžadují nakládání, vykládání a přepravu předmětů, jako je klavír, složité domácí spotřebiče, jacuzzi. S takovým úkolem se dokonale vyrovná pouze kvalifikovaný nakladač s vyšším platem.

Obalové materiály

Nádobí, elektronika a další křehké předměty vyžadují zvláštní péči. Pro spolehlivou ochranu pečlivě zabalte každou položku do několika vrstev papíru nebo bublinkové fólie. Spotřeba materiálů závisí také na rozměrech nábytku.

Dostupnost výtahu

Vícepodlažní budovy, nedostatek zvedacích zařízení a úzká schodiště komplikují práci stěhováků a náklady na služby se zvyšují.

Použití specializované dopravy

V závislosti na objemu přepravovaného nábytku se jedná o vozidla různé velikosti,počet stěhováků proces můžete urychlit přilákáním dalších specialistů na dopravu.Konečné náklady na přepravu nábytku mohou ovlivnit i další nuance. Pro získání individuální kalkulace je třeba kontaktovat stěhovací firmu.