Stěhování s lehkostí

1 pracovník

500 kč/hod

 min 1500 kč

Dodávka Furgon 17m3+řidič

1100 kč/hod

min 1500 kč

Dodávka Furgon 17m3+2 pracovníci

1500 kč/hod

min 2000 kč

Dodávka Furgon 17m3+3 pracovníci

2000 kč/hod

min 2500 kč

Dodávka skříňová 20m3+řidič

1100 kč/hod

min 1500 kč

Dodávka skříňová 20m3+2 pracovníci

1500 kč/hod

min 2000 kč

Dodávka skříňová 20 m3+3 pracovníci

2000 kč/hod

min 2500 kč

Stěhování nábytku

Představte si, že se přestěhováváte do nového domova. Máte před sebou vzrušující dobrodružství, ale také zodpovědnou úlohu – stěhování nábytku. Je to proces plný organizace, plánování a fyzické práce. V tomto článku se podíváme na stěhování některých klíčových kusů nábytku, jako jsou skříně, sedačky, postele a komody. Připravte se na všechny důležité tipy a triky, které vám usnadní přesun těchto těžkých a objemných předmětů.

Stěhování Skříně

Skříně jsou často jedním z nejtěžších a nejrozměrnějších kusů nábytku, které se při stěhování musí přemístit. Nejprve je důležité vyprázdnit skříň a odstranit všechny věci zevnitř. Můžete je zabalit do krabic, aby byly při přesunu v bezpečí. Poté zkontrolujte, zda jsou skříně rozebíratelné. Pokud ano, rozložte je na menší části, což usnadní manipulaci. Nezapomeňte si také označit jednotlivé části, abyste je při sestavování snadno identifikovali.

Stěhování Sedačky

Sedačky jsou další náročnou součástí stěhování nábytku. Nejprve vyjměte odnímatelné polštáře a zabalte je samostatně. Poté ochraňte samotnou sedačku vhodným obalem, abyste předešli poškrábání či jiným poškozením během přesunu. Pokud je to možné, můžete sedačku rozložit na menší části, aby se snadno přenesla. Buďte opatrní, abyste nepoškodili základní strukturu sedačky při manipulaci s ní. Pamatujte také na to, že sedačky bývají těžké, proto si předem zjistěte, zda budete potřebovat pomoc dalších osob.

Stěhování Postele

Stěhování postele může být komplikované, zejména pokud se jedná o velkou manželskou postel s roštem a matrací. Nejprve zjistěte, zda je postel rozebíratelná. Pokud ano, demontujte rošt a odstraňte matraci. Ujistěte se, že máte vhodný obal na matraci, který ji ochrání před poškozením. Poté rozložte postel na menší části a zabalte je do ochranných materiálů. Ujistěte se, že máte dostatečný počet osob na přenášení těchto těžkých kusů. Můžete také zvážit využití profesionálních služeb při přesouvání postele, pokud si nejste jisti svými fyzickými schopnostmi.

Stěhování Komody

Komody jsou často těžké a mají mnoho zásuvek, které je třeba vyprázdnit před stěhováním. Vyjměte všechny věci z komody a uložte je do krabic. Můžete také zabalit jednotlivé zásuvky do fólie, aby se zabránilo jejich vypadnutí během přesunu. Pokud je to možné, můžete odstranit zrcadla nebo další přílohy komody, abyste snížili její váhu a velikost. Opět si nezapomeňte označit jednotlivé části komody, abyste je při sestavování snadno identifikovali.

Pamatujte, že stěhování nábytku může být náročné a vyžaduje pečlivou přípravu. Mějte na paměti, že těžké předměty by měly být vždy přenášeny pomocí správné techniky, aby se předešlo úrazům a poškození nábytku. Pokud si nejste jisti, zvažte využití profesionálních služeb pro stěhování. Správně provedené stěhování vám ušetří mnoho stresu a potenciálních problémů s poškozením vašeho cenného nábytku.