Mezinárodní Stěhování

Mezinárodní stěhování

Mezinárodní stěhování

Provádíme mezinárodní stěhování bytů, kanceláří, rodinných domů, nábytku a věcí do zahraničí a ze zahraničí. Počítá se vždy cesta oběma směry!  Trasa se vždy počítá ze sídla naší firmy v Praze do místa nakládky, potom do místa vykládky a zpět do naší firmy.
Pokud se místo nakládky nebo vykládky nachází v Praze, počítame pouze cestu z nakládky na vykládku a zpět. Vozidlo přistavíme na adresu v dohodnutém termínu, po naložení vyjíždíme směr ČR nebo směr zahraničí. Vyložení stěhovaných věcí uskutečňujeme po dojetí na vykládku.

Doporučujeme vždy ke stěhování sepsat seznam stěhovacích věcí v češtině nebo angličtině. Dále sepsat čestné prohlášení, že jde o stěhování osobních věcí. Toto doporučení je platné pro stěhování do všech zemí. Seznam věcí by měl obsahovat celkový počet předmětů na stěhování, jako například počet kusů nábytku, krabic, pytlů a nejlépe v tom jazyce, kam nebo odkud se uskuteční mezinárodní stěhování.

Spočítat vzdálenost mezinárodního stěhování»

Stěhování provádíme do následujících zemí: Anglie /Velká Británie/, Belgie, Chorvatsko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Irsko, Itálie, Litva, Lichtenštejnsko, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Německo, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko.

Pokud se stěhujete mimo hranice Prahy, účtování bude v kilometrické sazbě. Nakládku a vykládku kdekoliv v ČR naopak vyúčtujeme v hodinové sazbě. Cena se může navýšit o použitý obalový materiál nebo při stěhování těžkých předmětů nad 100kg (pianino, křídlo, trezor, kopírka atd.). Pro přesnější výpočet ceny mezinárodního stěhování můžete využít naší kalkulačky stěhování nebo zaslat Vaší poptávku emailem či sdělit telefonicky.

Při stěhování z Prahy a okolí doporučujeme prohlídku naším technikem pro upřesnění podrobností stěhování.

OBJEDNÁVKA PROHLÍDKY mezinárodního stěhování