Stěhování těžkých břemen

Stěhování těžkých břemen

Ceník stěhování těžkých břemen

Váha břemene

Cena v KčCena za patro v KčSpočítat cenu stěhování

100 – 199 Kg (pianino polopancíř)

1250250spočítat cenu

199 – 299 Kg (piano celopancíř)

1800350spočítat cenu
300 – 400 Kg (trezor)3000500spočítat cenu

400 – 600Kg (trezor)

4000750spočítat cenu
600 Kg a vícespočítat cenuspočítat cenuspočítat cenu
  • Odborné stěhování pian a pianin
  • Stěhování křídel
  • Profesionální stěhování klavírů
  • Stěhování hudebních nástrojů
  • Stěhování těžkých břemen, vyřívek, kompresorů
  • Stěhování trezorů
  • Stěhování strojů
  • Stěhování automatů
  • Stěhování kulečníkových stolů

Cena stěhování pianina nebo křídla nebo klavíru nebo stěhování jiného těžkého břemene se vypočítává dle váhy pianina / křídla a počtu pater v objektu.

Naši specialisté před stěhováním zabalí Vaše pianino nebo jiný hudební nástroj do bublinkové nebo fixační fólie a pomocí speciálních stěhovacích křížů ho jednoduše snesou po schodech a naloží do auta. Ve vozidle je pianino zabaleno do stěhovacích dek a pomocí stahovacích gum a pásů přichyceno ke stěně vozidla, aby bylo pevně zafixováno a chráněno po celou dobu převozu. Po převezení naši pracovníci pianino vynesou po schodech nahoru.

U těžších trezorů si můžete objednat také stěhovací skate a vozidlo s hydraulickým čelem pro snadnější a rychlejší nakládku. Během převozu je trezor zajištěn pomocí popruhů a stahovacích gum. Na místě vykládky naši stěhováci vynesou trezor po schodech nahoru.

Běžně jsme schopni přestěhovat trezory o váze do 500 kg. V případě těžšího trezoru je nutná prohlídka naším technikem, který rozhodne, zda jsme takový trezor v daných prostorách přestěhovat.

Naši zkušení pracovníci během stěhovacích služeb využívají různé pomůcky, které jejich práci usnadní, urychlí a ještě k tomu zaručí bezpečí pro všechny Vaše věci. Po naložení všech stěhovaných věcí do našeho stěhovacího vozidla naši pracovníci zajistí veškeré předměty proti pohybu a zabalí je do stěhovacích dek, aby nedošlo k poškrábání během cesty.

Naši pracovníci mají dlouholeté zkušenosti se stěhováním, takže jim nedělají problém ani těžká břemena jako jsou pianina, klavíry, trezory, stroje a další. Stěhováci k Vám přijedou vybaveni potřebnými pomůckami v podobě stěhovacích křížů a popruhů. Cena za stěhování těžkých břemen je závislá na váze předmětu, počtu pater, která budou muset naši pracovníci překonat a případné vzdálenosti donášky